dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Swing, tango, salsa, bachata, kizomba. Tanečníci předvedou cestujícím v metru řadu stylů
Ilustrační foto: freeimages

Swing, tango, salsa, bachata, kizomba. Tanečníci předvedou cestujícím v metru řadu stylů

V pražském metru potkáte tanečníky. Ve středu 25. května se ve stanicích Budějovická, Florenc C, Hlavní nádraží, Malostranská a Můstek B uskuteční odpoledne a večer premiérový ročník akce Tanec v metru. V rámci programu se představí profesionální tanečníci.

Představí se celkem sedmnáct tanečních skupin, které předvedou své umění v širokém rozpětí různých druhů tanců. Kromě tanečních ukázek se cestující mohou těšit i na lekce více či méně tradičních tanečních stylů. Bude to swing, tango, salsa, bachata, kizomba, timba či zouk.

Během akce se představí například tančení škola Swing Busters (od 17.00 a 19.00 na Budějovické), smyslnou bachatu zatančí Bachata P&S (od 17.00 na Florenci C), od 17.00 do 21.00 pak rozezní Malostranskou tóny tanga v podání Tanečníků argentinského tanga a mnoho dalších.

Více informací o akci včetně brožury s časovým harmonogramem jednotlivých vystoupení i profily tanečníků a hudebníků naleznete na www.dpp.cz/tanec.


Praha uspěla ve sporu s řidičem UBERu. Podle soudu se jedná o taxislužbu

8. listopadu 2017 v 18:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Nejvyšší správní soud zrušil verdikt městského soudu v kauze řidiče využívajícího aplikaci UberPop. Řidič město žaloval kvůli tomu, že nesouhlasil s pokutou od magistrátu. Nejvyšší správní soud tak svým rozhodnutím potvrdil, že UBER má být posuzován jako klasická...

Tato běžně používaná věc může zabíjet. Týká se to překvapivě velkého množství lidí

6. listopadu 2017 v 11:37 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Kolik především mladých nevidíte na silnici jinak, než se sluchátky v uších? Ať už jde o pěší, řidiče nebo cyklisty. Z průzkumu odborníků ÚAMK a dalších evropských automotoklubů vyplývá, že každý desátý v průměru jede na kole se sluchátky na uších. Že je to jejich věc? Ne tak docela, protože...

Další články
Nahoru