dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Víkendové tipy

Sweet preweet market duben 2016

Milé a originální české a slovenské značky dětského oblečení, hračky, knížky, kreativní sady, interiérový design a spoustu dalšího najdete v neděli na marketu. Každý prodejce má ve své nabídce i něco pro „starší prevíty“. Vstupné zdarma.

Občerstvení nabídne Mobilní Espresso Longberry – nejlepší káva pod sluncem, Upekla- dorty, koláče a sladkosti podle rodinných receptů pro malé i velké, Raclette U Sýráku – sýrové speciality, např. zapečené toasty, polévka nebo roztavený raclette sýr podávaný na bramborech nebo Chlebíček store – chlebíčky nové generace a rychlé veganské občerstvení.

Pro děti je připraveno malování na obličej, maminky využijí přebalovací koutek, nebudou chybět kreativní dílny a zábavná fotobudka.

Market potrvá od 10 do 18 hodin.

Radlická – kulturní sportovna, Za Ženskými domovy 125/5, Praha 5.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru