dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Volby 2014

Svoboda topí pod kotlem: ANO je nejvíce prolezlé StBáky, Hudeček by se pro jistotu židle spojil s ďáblem

„Olej do ohně“ kolem případu zveřejněné smsky primátora Tomáše Hudečka kandidátce na primátorku za ANO Adrianě Krnáčové přilil pražský volební lídr ODS Bohuslav Svoboda svým komentářem.

Komentář Bohuslava Svobody (kandidát ODS na pražského primátora):

„Je velmi zvláštní, že pan primátor Hudeček píše v sms Adrianě Krnáčové, že se sešel se všemi lídry větších stran do voleb v Praze´. Osobně mohu garantovat, že se mnou se nesešel. Ještě více zvláštní je, že nedávno vyrukoval s kampaní ,Prahu StBákům nedáme´ a přitom lídryni strany, která je nejvíce StBáky prolezlá, sám od sebe píše a chce se scházet. Toto chování pana Hudečka nasvědčuje tomu, že se potvrzují zákulisní informace o již předjednané koalici TOP 09 a ANO (domluvená zákulisní hráčkou a bývalou agentkou StB Radmilou Kleslovou) a ČSSD. Ať pan Hudeček otevřeně vystoupí a řekne, že by se spojil i s ďáblem, jen aby měl svou židli jistou i po volbách, bylo by to k voličům férové.“


Další rezignace na zastupitelský mandát v Praze 1, na řadě je důchodce Král

23. října 2014 v 16:43

Na mandát v zastupitelstvu Prahy 1 rezignoval Karel Grabein Procházka, který byl zvolen na kandidátce za ANO 2011. Standardně je jeho mandát postoupen dalšímu v pořadí na kandidátce této strany.

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Letňanech koaliční smlouvu

21. října 2014 v 15:27

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Praze 18-Letňanech koaliční smlouvu. Společně vládly radnici i v minulém volebním období, starostou bude dál Ivan Kabický (ODS). Strany dosud vládly s jasnou většinou 18 z 21 hlasů, teď mají těsných 11.

TOP 09 v Praze 6 uzavře koalici se zelenými, starosty a lidovci

21. října 2014 v 15:23

Ve 45členném zastupitelstvu bude mít koalice pohodlnou většinu 24 hlasů. Druhé ANO tak stejně jako dosud vládnoucí ODS a ČSSD skončí v opozici.

Složitá povolební jednání v Praze 3, koalice se nerýsuje

16. října 2014 v 16:19

V Praze 3 vedou povolební vyjednávání o možné koalici dosavadní partneři – vítězný Žižkov (nejen) sobě, druhá TOP 09 a ČSSD. Koalice se ale zatím nerýsuje. Zda se nakonec strany dohodnou na pokračování spolupráce, není vůbec jisté. Koalici by totiž mohly sestavit strany i bez...

V Praze 6 může vítěznou TOP 09 předběhnout ANO

16. října 2014 v 16:16

Vyjednávači TOP 09, která se ziskem 11 mandátů v 45členném zastupitelstvu zvítězila ve volbách v Praze 6, se v posledních dnech setkali se všemi zvolenými stranami s výjimkou KSČM. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl Tomáš Jílek z vyjednávacího týmu TOP 09.

Partnerství po volbách v Praze 2? Klíčem je privatizace

16. října 2014 v 16:12

Vítězná ODS v Praze 2 začala vyjednávat s ostatními stranami budoucí koalici pro místní radnici. Za sebou má první jednání, řekla ČTK zastupitelka a členka vyjednávacího týmu ODS Aleksandra Udženija.

Další články
Nahoru