dnes
Sobota - zatazeno
31°C
zítra
Neděle - prehanky-dest
25°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
27°C
Svoboda oslavuje krásu dámského pozadí, dostat těchto 14 zadečků na snímek je oříšek. Podařilo se mu nebýt vulgární? Posuďte sami
Modelky během focení kalendáře. Foto: www.kalendarejanasvobody.cz (5x)

Svoboda oslavuje krásu dámského pozadí, dostat těchto 14 zadečků na snímek je oříšek. Podařilo se mu nebýt vulgární? Posuďte sami

Velkou výzvou si ve na konci července v prostorách holešovického Tanečního sectoru prošel úspěšný glamour fotograf Jan Svoboda (Playboy, Xman, Esquire, Speed, Top Gear). Pro svůj kultovní kalendář ZADEČKY 2018 zde fotil titulku se čtrnácti modelkami najednou.

A ač se to tak nemusí na první pohled zdát, dostat 14 zadečků do jedné fotky je vcelku kompoziční oříšek. „Holky byly úžasně šikovné, jsem jim za to hrozně vděčný,“ uvedl Jan Svoboda.

„Když jsem nedávno uviděl fotku ve stylu Flashdance, tak jsem ihned věděl, že chci něco podobného nafotit – přesně se to trefilo do mé představy. A pak, když jsme našli tento prostor, bylo to naprosto jasné,“ dodal.

ZADEČKY 2018 http://www.kalendarejanasvobody.cz/ je již čtvrtým ročníkem unikátního kalendáře oslavujícího – decentně a nevulgárně – krásu dámského pozadí. Slavnostní křest kalendáře s odhalením vybraných fotografií proběhne 8. září v Art Hotelu Praha.

zadecky-1

zadecky-2

zadecky-3

zadecky-4


Další krátké zprávy
Nahoru