dnes
Pátek - zatazeno
1°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Lifestyle / Zdraví

Světoznámá Brandon Bays míří do Prahy a zve na svůj seminář

Světově známá autorka a terapeutka Brandon Bays, žijící ve Velké Británii, plánuje letos na jaře navštívit Prahu. Na jejím semináři příchozí zažijí od 18. do 20. března terapii Cesta (The Journey).

Brandon Bays není jméno ani na české poměry vůbec neznámé. Celosvětově uznávaná terapeutka, lektorka a autorka knih tu již několikrát byla. Původem je však z USA.

Proč je známá? V roce 1992 jí byl diagnostikován nádor dělohy o velikosti basketbalového míče. Bez léků i operace, jen pomocí jednoduché integrace mysli, těla a ducha, se během pouhých sedmi týdnů podařilo terapeutce vlastní nádor velikosti basketbalového míče vyléčit. Techniky popsala v bestselleru – knize Cesta („The Journey“), která vyšla i v češtině.

Cestu potvrdily i výzkumy

Úspěšnost této metody potvrzují i výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů z oblasti buněčné biologie. Potlačení emocí totiž způsobuje zablokování buněčných receptorů a narušení komunikace mezi buňkami. Díky metodě Cesta je můžete opět uvolnit a výrazně zlepšit svůj fyzický i duševní stav. Živým důkazem je nejen Brandon Bays, ale i tisíce uzdravených dospělých a dětí po celém světě.

stres-uzkost-cestabrandonbays-cz-2-nahled

Na semináře chodí i lidé, kteří se chtějí zbavit úzkostí

Mezi její další knihy patří Cesta pro děti, v níž ukazuje, jak je možné tuto metodu využít k pomoci dětem; Svoboda, kniha o svobodě na všech úrovních našeho bytí. Spolu s Kevinem Billettem také napsali knihu Vědomí – Nová měna, která popisuje, jak se zbavit různých životních omezení a žít trvale naplněný život. Kromě psaní knih se Brandon Bays věnuje především vedení seminářů Cesty po celém světě.

A právě u nás – v Praze bude již příští rok třídenní praktický kurz Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje, kde vám osobně Brandon Bays ukáže způsob, jak významně ovlivnit kvalitu svého života přirozeným procesem samoléčby.

„Intenzivní Cesta s Brandon Bays je určena všem, kdo si přejí pozitivní změny ve svém životě. Třetí den probíhá seminář Pokročilé nástroje, který je především založen na prohloubení schopností vést proces Cesty tak, abyste jej mohli jednodušeji začlenit do svého života a života vašich blízkých,“ vysvětluje Bohdana Nádas, terapeutka Cesty a pořadatelka akce z WiNspirace 4U.

„Já sama jsem při prvním setkání s Cestou patřila mezi ty, kdo si myslí, že žádné problémy nemají. Pouze jsem měla pocit, že přešlapuji na místě a chtěla jsem si ověřit, jestli ve mně nezůstaly nějaké nevyřešené záležitosti z minulosti. Cesta mi změnila život, cítím se svobodnější a otevřenější,“ dodává.

banner-1a-nahled

Seminář, který se koná 18. až 20. března 2016 v KC City na Praze 4, je určen všem, kdo v životě hledají opravdovou radost, cítí se vyhořelí či bez motivace. Tato metoda si umí poradit i s fyzickými problémy, které se lékařům nedaří úspěšně vyléčit. S Cestou dokážete najít i správný směr, jak zlepšit vztahy s druhými lidmi i sám sebou.

Objednat vstupenky lze zde: http://cestabrandonbays.cz/seminare-a-intro-vecery/seminare/intenzivni-cesta-a-pokrocile-nastroje.html

Pro více informací navštivte www.cestabrandonbays.cz nebo kontaktujte: info@cestabrandonbays.cz; 604931957.


Tato nemoc si nevybírá: Je často spojená se studem, zranitelností, pochybnostmi o sobě a negativními myšlenkami. Snadno se tak může stát, že člověk začne nenávidět své tělo jako zdroj depresí a překážku, která mu zabraňuje žít spokojeným životem

16. ledna 2018 ve 14:01

Různým stupněm onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let, většina lidí ale vůbec neví, že touto nemocí trpí. Podle Tomanové se dá rozvoji předcházet

29. prosince 2017 v 18:46

Primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová formou otázek a odpovědí bolest nohou u dětí, bezpečné lyžování u lidí nad 65 let a jak předcházet osteoporóze, která hrozí každému druhému člověku staršímu padesáti let.

Absurdní požadavek: Vraťte mi peníze, potkala jsem totiž arabské hosty, což mne šokovalo

25. prosince 2017 v 09:08

Na odlehčení mezi svátky si přečtěte kuriozity a vtipné příhody klientů ERV Evropské pojišťovny. Některé případy jen potvrzují, že jsme někdy národem skutečně vynalézavým.

Novoroční předsevzetí tentokrát vydrží

21. prosince 2017 v 10:42

Příchod nového roku je pro většinu z nás spjat s bilancováním roku předešlého. Co se nám podařilo, v čem jsme úspěšní či naopak, co nám v životě chybí a co nám na sobě samých vadí. Zkrátka co bychom mohli změnit v roce nadcházejícím. Není tedy divu, že právě milník mezi dvěma roky je příhodný...

Jeho doporučení mohou znít až strašidelně, ale je dobré o nich vědět. Nyní jsou totiž jedním z nejohroženějších orgánů, neodborné provedení může vést ke katastrofě, ne k úspěšnému vstupu do nového roku

20. prosince 2017 v 08:17

Oslavy vánočních svátků a příchodu nového roku jsou plné radosti a veselí, mnohdy ale bohužel i úrazů. Oči jsou v tomto období jedním z nejohroženějších orgánů. I když podle statistik vedou zranění rukou a prstů, poranění očí má častěji fatální následky. Největší hrozbou jsou amatérské ohňostroje....

innogy: Odhalte včas hrozbu požáru nebo otravy oxidem uhelnatým

19. prosince 2017 ve 14:58

Jedovatý plyn CO je jako tichý zabiják. Není vidět, ani cítit. Bez detektoru oxidu uhelnatého nemají lidé ani zvířata šanci zaznamenat jeho přítomnost. Většina případů proto končí otravou, a dokonce i smrtí.

Další články
Nahoru