dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Víkendové tipy

Světový den zvířat 2017 v parku Na Pankráci

Nadace na ochranu zvířat pořádá v sobotu 30. září od 11 do 18 hodin v parku Na Pankráci oslavu mezinárodního svátku zvířat.

Součástí programu budou ukázky volnočasových, zájmových a sportovních aktivit se psy jako jsou dogdancing, obedience, agility, dogfrisbee, canicross, nosework, ukázky práce záchranné zdravotnické služby veterinární nebo ukázky práce a výcviku asistenčních, vodicích, signálních nebo také záchranářských psů, dále ukázky práce útvaru psovodů Městské policie Praha nebo Celní správy ČR.

Návštěvníci akce budou mít příležitost shlédnout živé netopýry, dravé ptáky a jiné volně žijící živočichy ze záchranných stanic nebo také prasátka chovaná v domácnosti.

Divácky atraktivní budou také přehlídky a ukázky miniaturních, fríských a huculských koní nebo Staf Bull Show – ukázky sportovních disciplín pro bull plemena psů, které předvede Lucky Bull Team pod vedením Daniela Žďárského.

Připraven jsou atletické soutěže, zábavné hry a vědomostní kvízy pro děti, dospělé i psy a také odborné bezplatné poradny Nadace na ochranu zvířat.

Centrální park Pankrác, Praha 4.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru