dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Pražská kultura

Svatý Valentýn pro nezadané. V divadle

Divadlo Na Fidlovačce připravilo v den svátku zamilovaných na sv. Valentýna zvláštní nabídku pro nezadané.

Již od minulé sezóny jsou nečíslovaná místa pro nezadané v tzv. singl řadě. Každý večer tak probíhá zvláštní seznamovací akce pro až 21 lidí, kteří si mohou v anonymitě divadelního sálu vybrat sympatický protějšek a pozvat ho třeba o přestávce na skleničku. Téma hovoru není nutné složitě hledat. Nabízí se samo – zhlédnuté představení. Vstupenky do singl řady je možné kupovat pouze jednotlivě a návštěvník divadla se pak může posadit v rámci řady kamkoli. Třeba vedle někoho, kdo je mu sympatický.

Od března 2014 se pak singl místa přesunou z 8. řady do intimnější části hlediště – na balkon. V den svátku sv. Valentýna, tedy 14. února, divadlo nabízí vstupenky na představení Jen žádný sex, prosím, jsme přece Britové! do 8. singl řady za valentýnskou cenu ve výši 100 Kč. Ke vstupence dostanou diváci o přestávce skleničku sektu.

Po představení je pro diváky singl řady připraveno překvapení, které věnovala agentura Náhoda. Z návštěvníků budou vylosováni tři výherkyně a tři výherci poukazů na služby poskytované touto agenturou. Pro účast v losování stačí při zakoupení vstupenek vyplnit v pokladně anketní lístek, který bude mj. obsahovat označení pohlaví a e-mailovou adresu, a ten zde zanechat.


Další články
Nahoru