dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Svatováclavské velebení v parku nabídne cestu do středověku i koncert Anety Langerové
Aneta Langerová vystoupí v parku Na Jezerce v sobotu v 17 hodin. Foto: www.martinakaderkova.cz

Svatováclavské velebení v parku nabídne cestu do středověku i koncert Anety Langerové

Tradiční Svatováclavské velebení se uskuteční v sobotu 27. září od 11 hodin v parku Na Jezerce a nabídne pestrý program pro celou rodinu.

V příjemném prostředí rozlehlého parku projde tradiční průvod Svatého Václava, vyroste zde středověké tržiště s dvěma desítkami dobových stánků a rytířským kolbištěm.

Děti potěší stánky plné sladkostí, jízda na ponících, jejich rodiče pak stánky s keramikou nebo medovinou, nebude samozřejmě chybět ani další chutné občerstvení.

„Svatováclavské velebení je jednou z našich tradičních akcí a je další příležitostí k navázání nových přátelství a zejména k pohodovému strávení svátečního dne plného zábavy,“ říká starosta Prahy 4 Pavel Caldr.

Vrcholem Svatováclavského velebení bude v 17 hodin koncert zpěvačky Anety Langerové. Vstup na velebení, včetně koncertu, je zdarma.

svatovaclavske-velebeni-nahled


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru