dnes
Pátek - zatazeno
3°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
2°C
Víkendové tipy

Svatováclavská pouť na Proseku: Vystoupí Csáková, Greenhorns i imitátor Faltus

V sobotu 23. září bude ve 13:30 slavnostně zahájena v pořadí už dvacátá sedmá Svatováclavská pouť. Veškeré pouťové veselí se bude odehrávat v bezprostřední blízkosti starodávného kostela tohoto světce a patrona české země ve staré části Proseka.

Program Svatováclavské pouti je pojatý hlavně jako oslava podzimu a vinobraní. Svatý Václav s družinou přijede v sobotu v 15:00, pozdraví přítomné a popřeje jim, ať si užijí pouťovou zábavu.

Na pouti vystoupí zpěvačka Ilona Csáková i imitátor, moderátor a bavič Václav Faltus. Zavzpomínat na country hity pak umožní v neděli odpoledne přítomným divákům i skupina Greenhorns.

Na Svatováclavské pouti nebudou chybět ani inscenované scénky ze středověkého života, o které se postará skupina historického šermu, bude možné ochutnat i jídla připravená podle starých receptů tak, jak se objevovala na hodovním stole knížete Václava.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru