dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Víkendové tipy

Svatodušní trhy na náměstí Republiky

Náměstí republiky připomene Památku zesnulých, dušičky, před obchodním domem Palladium. V neděli 23. října zde vyroste malé tržiště tvořené dvacítkou prodejních stánků. 

Svatodušní trhy potrvají od 23. října do 2. listopadu. Prodejní stánky ozdobené v duchu podzimní atmosféry s přírodními prvky a motivy, nabídnou především různé druhy jídel a nápojů.

Kromě klasické nabídky grilovaných jídel, horkých nápojů, sladkostí, a několika variant trdelníku, je sortiment obohacený o některé zajímavé novinky. Návštěvníci se mohou těšit například pečené selské brambory se slaninou připravené přímo na horké pánvi.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru