dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Víkendové tipy

Svátek svatého Valentýna v Domě jógy

Na tento sváteční den připravil Dům jógy několik Valentinek nejen pro zamilované, ale pro všechny, kdo chtějí udělat radost.  

Na neděli 14. února připravili lekce navíc ve všech domech jógy, a když přijdete se svým partnerem (nebo s někým, koho máte rádi), váš host bude i naším hostem a neplatí vstupné.

Pokud se se svým partnerem (nebo s někým, koho máte rádi) přihlásíte na náš kurz či workshop, a to právě v neděli 14. února, oba dva dostáváte slevu 10 %.

Pokud se v tento den přihlásíte se svým partnerem (nebo opět s někým, koho máte rádi), na víkendové pobyty, budete je mít o 5 % levnější.

Pokud se v tento den přihlásíte se svým partnerem (nebo opět s někým, koho máte rádi), na zahraniční pobyty, budete je mít o 5 % levnější.

Poslední „Valentýnek“ se týká zdravotních masáží na Chodově. Celou sobotu 13. 2., tj. den před sv. Valentýnem, budou probíhat půlhodinové ukázky těchto unikátních zdravotních masáží za zvýhodněnou cenu 200,–Kč. Je třeba se včas objednat na telefonu 722272912.

Více informací ZDE.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru