Dnes Úterý - zatazeno 8°C
Zítra Středa - obcasny-dest 7°C
Středa 28. 2. 2024
Svátek má Lumír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Lifestyle / ZdravíVeletrhy

Svatební dny na Vysočanské

12. 1. 2024 - 13. 1. 2024
Leden jako ideální měsíc pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb. Ve dnech 12. – 13. ledna proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědky a svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci, tradiční svatební veletrh Svatební dny. Již 13. ročník této největší svatební akce v ČR proběhne ve vysočanském komplexu Clarion Congress Hotel Prague, přímo na metru Vysočanská.

Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci více než 160 vystavovatelů, které podnikají ve svatebním oborech jako jsou svatební šaty, pánské obleky, svatební hostiny, snubní prsteny, svatební cesty, svatební účesy, svatební dorty, svatební foto/videa, koordinace svateb, svatební dary, svatební vozy, svatební dekorace, svatební doplňky, catering/nápoje, zábava na svatby, svatební hudba, svatební oznámení či svatební květiny. K dispozici jim budou ale také specialisté na produkty a služby v oblasti pořízení rodinného automobilu, příprava na rodinu, vybavení domácnosti, spotřební elektronika či otázky rodinných financí.

Připraven je také doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávkami sladkých i slaných dobrůtek a nápojů. Každý návštěvník navíc obdrží zdarma tištěný katalog Svatební dny.

Cena vstupenky je 250 korun, 25 korun z každé vstupenky obdrží Nadace Terezy Maxové dětem. A každý navíc může vyhrát hodnotnou cenu, celkem pořadatelé Svatebních dnů rozdají 66 cen. Hlavní cenou bude přítomnost Jakuba Koháka na svatbě výherce. Dále mohou návštěvníci vyhrát voucher na zapůjčení svatebních šatů ze svatebního centra Adina, oblek na míru z krejčovství DELOR, rozlučkovou party ve wellness centru SAMUI SPA a mnoho dalších. Na módní přehlídce představí svatební šaty například herečky Míša Tomešová, Aneta Krejčíková, Adéla Elbel, modelka Jitka Boho a další.

Svatební dny proběhnou v Clarion Congress Hotel Prague pátek 12. ledna (15–20 hodin) a sobotu 13. ledna (10–18 hodin). K dispozici jsou podzemní kryté garáže i vynikající napojení na metro či vlak. Clarion Congress Hotel Prague je přímo propojen s nákupní galerií Fénix, kde najdete stanici metra Vysočanská.Autor: Alo

Potravinová banka na Novoměstské radnici pokračuje

26. února 2024 v 07:38

Pravidelný výdej pomoci z Potravinové banky probíhá každé pondělí od 9 do 12 hodin. V přízemí nádvoří Novoměstské radnice se otevírá výdejní okénko občanům Prahy 1 a Prahy 2 a vydává potravinovou pomoc a základní hygienu.

Nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku se osvědčila

24. února 2024 v 10:13

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených...

Do projektu Mládež v kraji se zapojila Praha 10

23. února 2024 v 07:15

Praha 10 se zapojila do projektu Mládež v kraji. Jeho prostřednictvím bude možné finančně podpořit veřejně prospěšné projekty mladých lidí.

Studenti v roli astronautů. Úniková hra představí, jak se žije na vesmírné stanici

22. února 2024 ve 13:31

Průběh kosmického letu, běžný život na oběžné dráze, ale i nebezpečí a rizika, kterým mohou astronauti čelit, představuje nová aplikace využívající virtuální realitu. Na jejím vzniku se podíleli výzkumníci z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze ve spolupráci...

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Fakultní nemocnice v Motole opět obhájila akreditaci

19. února 2024 v 11:02

Ve dnech 22. – 25. ledna proběhlo ve Fakultní nemocnici v Motole akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované péče. Certifikát hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče obhájila nemocnice na další tři roky.

Kurz první pomoci dětem

18. února 2024 v 09:09

V kurzu se v sobotu 24. února naučíte nejen pomoci svému či jinému dítěti při úrazech, nehodách či náhlých nemocech, ale především zvládnout obrovský stres, který z dané situace vyplývá a který mnohdy rozhoduje o tom, jak moc správně budete schopný na místě...

Další články
Nahoru