dnes
Pátek - zatazeno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Surový Ukrajinec ji hodinu znásilňoval, vše natáčel a fotil
Zadržení pachatele. Ulustrační foto: Policie ČR

Surový Ukrajinec ji hodinu znásilňoval, vše natáčel a fotil

Pražští kriminalisté zadrželi čtyřiatřicetiletého muže z Ukrajiny, kterého podezírají z brutálního znásilnění, vydírání a loupeže. Činu se podle policie dopustil v noci z 23. na 24. srpna v Dejvicích. Vyhlédl si ženu, která nad ránem odcházela z baru. Když pak nedaleko odtud otevírala vstupní dveře domu, vběhl za ní do chodby a zaútočil. Muži hrozí deset let vězení.

Když žena z baru okolo půl třetí odešla, tak šel za ní a počkal si, až otevře vstupní dveře od domu, který byl nedaleko. Vběhl za ní a na chodbě zaútočil. Nejprve požadoval peníze, ale když zjistil, že u sebe žádné nemá, tak ji začal znásilňovat. „To trvalo více než hodinu a muž si chvilkami toto jednání natáčel a fotil na mobilní telefon,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Když se znásilněním skončil, řekl ženě, že jestli někomu něco řekne, tak vše zveřejní na internetu. Na závěr ji ještě přinutil, že půjde s ním k bankomatu a dá mu všechny peníze co má na účtu.

Když však vyšli před dům, poškozená využila situace, že po ulici šli náhodní chodci a začala k nim utíkat s křikem o pomoc. Toho se pachatel zalekl a dal se z místa na útěk.

Na základě vyšetřování a kamerových záznamů policisté zadrželi podezřelého cizince následující večer v Praze 5. Byl obviněn z trestných činů znásilnění, loupež a vydírání, za což mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Kriminalisté, kteří na případu pracovali, se prý už dlouho nesetkali s tak brutálním způsobem znásilnění, které si vyžádalo i zranění ženy v podobě podlitin a oděrek. Oběť utrpěla také psychickou újmu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru