dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Letní Praha

Superhrdinky bez domova, Koště show na Náplavce - akce přesunuta na 5. srpna

Za maskou bezdomovectví se skrývají SUPERHRDINKY dnešní doby! Oslavte je 5. srpna trhem dovedností před Bajkazylem na Náplavce. Zuzka vám nakadeří pudla, Linda naleští Chryslera, budoucnost se dozvíte od Helči, ochutnáte Janin štrúdl, Vlasta vás naučí vázání květin, anebo si něco vyberete v antikvariátu ulice.

Všechno bude možné. Každá superhrdinka bude mít svůj stánek, kde nabídne své schopnosti.

Večer bude zakončen nespoutaným KOŠTĚ SHOW na počest všem, kteří – ač bez domova – dovedou si nalézt a udržet dovednosti, zájmy, koníčky i sny. Chtějí pracovat, a to i přestože se třeba stěhují z azyláku do azyláku, z ubytovny na ubytovnu, když ráno vstávají v pokojích s dalšími třemi nocležníky, když stojí fronty na koupelny, ale i když jsou zrovna na ulici… Jsou bez domova, to je však nedefinuje. Daleko častěji je definuje touha žít, pracovat a být respektováni.

K divokému tartasu zahrají:
Fakné
Cácory
DJ Johana (Kazety)
Kreaton DJs: Hortenzie Vzteklá a Martin Hrdý 


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru