dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
Pražské krimi

Sundala si podprsenku, ale tím její šílené představení na veřejnosti teprve začalo

Na Wilsonově ulici nad Václavským náměstím pobíhá mezi projíždějícími auty zmatená žena. Tak znělo oznámení na linku tísňového volání městské policie v sobotu kolem půl jedenácté večer.

Hlídka strážníků z Prahy 2 nalezla mladou ženu u nové budovy Národního muzea právě ve chvíli, kdy házela do výkopu zábrany, které ho vytyčovaly.

Na výzvu, aby předložila doklady totožnosti, odpověděla, že u sebe žádné nemá, že je ztratila v nedalekém křoví a hned na to se zeptala, zda si může sundat podprsenku. Aniž by čekala na odpověď, hned tak učinila.

Poté začala strážníky slovně urážet a napadat kopy a údery pěstí. „Své počínání završila pliváním na hlídku. Ta ji proto během chvilky zpacifikovala za pomoci prvků sebeobrany a následně nasadila pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Na otázku, zda požila nějaký alkohol či drogy, odpověděla, že měla rum s kofolou a pervitin. S ohledem na její zmatené chování, výkyvy nálad, strážníci přivolali na místo záchrannou službu. Ta rozhodla o jejím převozu na psychiatrickou kliniku. 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru