dnes
Středa - jasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Štvou vás televizní poplatky? Tímto činem mazaného bezdomovce se ale raději neinspirujte, může jít o život
Kabel vedl z pouliční lampy: Foto: MP Praha

Štvou vás televizní poplatky? Tímto činem mazaného bezdomovce se ale raději neinspirujte, může jít o život

V úterý chvíli po poledni prováděla hlídka strážníků z Prahy 10 běžnou kontrolní činnost v oblasti Vršovic. V jedné z ulic u vlakové trati si všimli kabelu, který vedl z pouliční lampy do přístřešku, který obývá muž bez domova.

Ten uvedl, že kabel má připojen k televizi. „K černému odběru elektřiny se pětašedesátiletý muž doznal, montáž však údajně měla provést jiná osoba. Vzhledem k nemožnosti posouzení škody byla věc předána Policii ČR,“ uvedla mluvčí Městské policie Irena Seifertová.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru