Dnes Sobota - polojasno 3°C
Zítra Neděle - polojasno -1°C
Sobota 27. 2. 2021
Svátek má Alexandr
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Studenti usednou do lavic zastupitelů

Představte si, že středoškoláci dostanou možnost zasednout na místa zastupitelů své obce. Co budou chtít změnit a vylepšit? Dokáží o tom vůbec debatovat a najdou nějakou shodu? Zvládnou jednací řád a přítomnost médií i veřejnosti?

Přijďte se podívat zítra od 14 hodin na studentské simulované zasedání zastupitelstva městské části Praha 11, kde na místa zastupitelů a zastupitelek usednou studenti a studentky gymnázia Evolution Jižní město.

Projednají témata, která považují ve svém okolí za důležitá, a navrhnou, co by sami změnili.

Simulované jednání studentského zastupitelstva je vyvrcholením vzdělávacího programu Studentská simulace komunální politiky, který pořádá Agora CE o.p.s. Studentské jednání povede starosta a zástupce starosty Prahy 11. Akce se koná v Městské knihovně Opatov, Opatovská 14.

 


V Praze 13 začala závěrečná etapa revitalizace vnitrobloku Fingerova

Včera v 11:09

Ve středu 24. února byla zahájena třetí, závěrečná etapa revitalizace vnitrobloku Fingerova. Projekt rekonstrukce celého vnitrobloku byl v roce 2018 projednán s veřejností v rámci místní Agendy 21.

Praha 1 opět podpoří Městskou knihovnu na Pohořelci

25. února 2021 v 09:42

Radnice Prahy 1 odsouhlasila poskytnutí účelové dotace pro Městskou knihovnu, pobočku Hradčany, a to ve výši půl milionu korun na tento rok.

Zemřel František Šedivý, předseda Klubu dr. Milady Horákové

24. února 2021 ve 21:33

Ve věku 93 let zemřel v úterý dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové, bývalý místopředseda Konfederace politických vězňů František Šedivý.

Další články
Nahoru