dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
3°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
9°C
Stržená trolej přes šest hodin komplikovala provoz tramvají v centru
Tramvaje stály v dlouhých kolonách. Ilustrační foto: archiv

Stržená trolej přes šest hodin komplikovala provoz tramvají v centru

Na více než šest hodin byl dnes v okolí Karlova náměstí a frekventované křižovatky I. P. Pavlova v centru hlavního města přerušen provoz tramvají. Důvodem byla spadlá trolej.

Trolej strhlo nákladní auto kolem osmé hodiny ráno, provoz byl obnoven až v půl třetí odpoledne.

Závada zkomplikovala provoz celkem deseti tramvajových linek v centru města. Některé jezdily oklikou přes Nusle, provoz byl ale dost nepravidelný.

Zavedena byly náhradní autobusová doprava na trase I. P. Pavlova – Karlovo náměstí – Novoměstská radnice. Někteří cestující raději volili cestu pěšky, jiní měli možnost využívat cestu metrem s přestupem ve stanici Florenc.


Praha 2: Parkování po dobu vánočních svátků

17. prosince 2018 v 09:35

Od 22. prosince do 2. ledna bude ve smíšených/fialových a návštěvnických/oranžových parkovacích úsecích omezena maximální cena za den stání v Praze 2 na 40 korun/den a návštěvník si může předplatit až na 5 dnů (změna se netýká rezidentních/modrých parkovacích...

Neděle: Změna trasy a zastávek pro linku číslo 102

13. prosince 2018 v 08:48

Z důvodu konání společenské akce Starobohnické vánoční těšení dojde v neděli 16. prosince k dočasné změně trasy a zastávek pro linku číslo 102. Opatření platí pouze pro spoje zajíždějící do zastávky Staré Bohnice.

Praha 6: Vánoční režim pro parkování

12. prosince 2018 ve 12:40

Víkendy 22. – 23. prosince a 29. – 30. prosince je parkování v celé Praze 6 zdarma. V době vánočních prázdnin od 22. prosince do 2. ledna bude v Praze 6 ve smíšených – fialových – zónách omezena maximální cena parkovného na 20 – 40,– Kč/den dle cenového pásma, tedy Dejvice a Bubeneč 40 korun,...

Ze soboty na neděli bude uzavřen Bubenečský tunel

12. prosince 2018 v 11:08

Z důvodu pravidelné údržby a kontroly technologie tunelů bude úplně uzavřen Bubenečský tunel od soboty 15. prosince od 23 hodin do neděle 16. prosince do 5 hodin.

Další články
Nahoru