dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C
Pražské krimi

Střílel z okna svého bytu vzduchovkou po lidech

Na Palmovce v ulici Na Žertvách střílel vzduchovou pistolí v neděli večer muž  z okna svého bytu po lidech, kteří popíjeli na zídce krabicové víno. Zranil do krku opilého pětapadesátiletého muže, který musel být ošetřen v nemocnici. Útočníka policie zadržela, motiv jeho činu nyní vyšetřuje.

„Svědci policistům vylíčili, že došlo k opakovaným výstřelům z jednoho z oken ve druhém patře domu. Vzhledem k závažnosti celé události a podezření, že se střelec nachází v označeném bytě, bylo celé okolí uzavřeno,“ uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Zároveň byla na místo přivolána zásahová jednotka. Té nakonec nebylo zapotřebí. Dotyčný se během pár minut vzdal a zároveň přiznal ke střelbě ze vzduchovky zn. Remington ráže 5,5mm. Ta byla předána k odbornému znaleckému zkoumání.

Sedmačtyřicetiletý střelec skončil v policejní cele. „Policie případ šetří jako podezření z trestného činu těžké újmy na zdraví ve stádiu pokusu. V případě odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody v rozmezí od tří do deseti let,“ dodala Zoulová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru