Dnes Neděle - prehanky-dest 29°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 27°C
Neděle 25. 7. 2021
Svátek má Jakub
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Stříbrný Lemur putuje do Prahy 8, Šalek uspěl mezi mluvčími veřejného sektoru
Libeňská radnice Prahy 8. Foto: archiv

Stříbrný Lemur putuje do Prahy 8, Šalek uspěl mezi mluvčími veřejného sektoru

Soutěž Lemur – Česká cena za public relations 2021, jež pořádá Asociace public relations (APRA), vyhlásila na konci minulého týdne své letošní vítěze. V kategorii Tváře PR byli již druhým rokem oceněni tiskoví mluvčí.

A městská část Praha 8, jako jediná samospráva z celé republiky, měla v této kategorii své „želízko v ohni“. Do finálové pětice mluvčích veřejného sektoru se dostal rozhodnutím poroty mluvčí osmé městské části Martin Šalek. „Vnímám to jako ocenění práce všech kolegyň a kolegů z celého úřadu,“ řekl před finálovým večerem Martin Šalek.

Nakonec se i zablýsklo. Stříbrný Lemur putuje do Prahy 8. Zvítězil Jiří Fröhlich z České obchodní inspekce a třetí místo odborná porota přisoudila Jitce Drmolové z České správy sociálního zabezpečení. 

cena-lemur


Praha chce rozšířit projekt RE-USE center

21. července 2021 ve 14:17

Uplatnění principů cirkulární ekonomiky neboli oběhového hospodářství na území hlavního města Prahy je jedním ze základních předpokladů snížení emisí CO2 o 45 % do roku 2030 a dosažení uhlíkové neutrality do roku 2050. Součástí Klimatického plánu hl. m. Prahy je rozšíření úspěšného projektu tzv....

Vesmírná turistická mise SpaceX odtajnila shortlist, je na něm i kreativní producent Yemi AD

20. července 2021 v 15:43

Miliardář Yusaku Maezawa se v roce 2023 stane prvním vesmírným turistou v rámci jím financovaného projektu dearMoon a mise organizované společností Elona Muska SpaceX. Zakladatel nejúspěšnějšího japonského retailového e-shopu Zozotown je i vášnivý milovník rozličných forem umění. Proto se v březnu...

Další články
Nahoru