dnes
Neděle - jasno
31°C
zítra
Pondělí - bourky
30°C
pozítří
Úterý - prehanky-dest
27°C
Stříbrné vánoční dny: Veletrh plný dárků, dobrot i tvoření
Veletrh Stříbrné vánoční dny se koná 13. až 16. prosince na výstavišti v Letňanech. Foto: vanocnidny.cz /4x/

Stříbrné vánoční dny: Veletrh plný dárků, dobrot i tvoření

Už se nemůžete dočkat Vánoc? Tu pravou sváteční atmosféru si můžete vychutnat na veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se koná 13. až 16. prosince na výstavišti v Letňanech. Na jednom místě najdete až 10 tisíc tipů na dárky i na dobroty na štědrovečerní stůl.

vanocni-hody Veletrh Stříbrné vánoční dny vdechne sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA již podesáté. Jako inspirace na nákup vánočních dárků poslouží na jednom místě až 10 000 tipů, o zábavu pro celou rodinu se v bohatém doprovodném programu postarají výtvarníci, umělci i slavné osobnosti. Veletrh bude nově bohacen o novinku Kolo pod stromeček. Ta přinese široký výběr kol a cyklistických doplňků pro všechny věkové kategorie jezdců z řad amatérů i profesionálů.

Vítejte v Čarokrásnu!
Baví vás tvoření? Na veletrhu si budete moci vyrobit cokoliv, co vás napadne. Třeba pohádkovou vílu nebo skřítka. Vše potřebné bude připraveno ve stánku Atelieru Chami Peer. Možnost vyrobit si dekorace nebo originální dárek nabídne také první Kreativ market & Milujeme papír, největší vánoční akce pro milovníky papírových výrobků, kreativního tvoření a všeho krásného. Připravena bude i poštovní schránka pro Ježíška, kam budou moci děti hodit dopis Ježíškovi. Dopis bude možné si vytvořit ve workshopu Radky Křivánkové. V dílničce v malovaném stanu bude zase možné si vytvořit vánočního kapra a zasoutěžit si o toho nejlepšího.

Mlsání v sekci Vánoční hody
vanocni-bezlepkovy-trh Pro milovníky dobrého jídla a pití budou připravena tradiční jídla, ale i gurmánské speciality. V nabídce najdete různé druhy sýrů a uzenin, ale i netradiční šnečí speciality a sushi, sladké delikatesy z čokolády, lahodné palačinky se šlehačkou a karamelem, trdelníky, krajové koláče, vánočky a vánoční cukroví, kvalitní odrůdová i archivní vína, prosecco, medoviny, čepovaná i lahvová piva, různé druhy káv a čajů a ovocných nápojů. Bohatou nabídku pochutin a ochutnávek doplní potravinové produkty České potraviny. Organizátoři mysleli i na celiaky, proto nebude chybět Vánoční bezlepkový trh konající se 15. prosince v hale 6 Společnosti pro bezlepkovou dietu.

Dárky od srdce?
Ve speciální sekci Fashion Zóna nabídnou desítky výtvarníků a designérů originální autorskou tvorbu oděvu, šperků a doplňků. Nakupíte zde dárky, které v běžné obchodní síti neseženete. Dárek, který má duši seženete i ve speciální sekci Český jarmark. Více na www.vanocnidny.cz.

cesky-jarmarkPraha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru