Stříbrná neděle v Národním zemědělském muzeu
14. prosince 2014 09:41
Program od 13 do 17 hodin:
13:00 – 13:40 chůdaři Duo Eliana lákají návštěvníky a vítají příchozí
– před vchodem do muzea a vestibul
13:00 – 13:25 kapela Euphorica – vestibul muzea
13:25 – 13:35 tanečnice Trn v oku – vestibul muzea
13:35 – 13:45 Aventyr – párová akrobacie – vestibul muzea
14:15 – 14:50 chůdaři Duo Eliana – celé muzeum
14:00 – 14:20 kapela Pražský hradčanský orchestr – expozice Traktory
14:15 – 15:00 Divadlo Elf – Mikulkovy pohádky – přednáškový sál přízemí
14:40 – 14:50 tanečnice Trn v oku – hala 3. patro
14:40 – 15:00 kapela Pražský hradčanský orchestr – expozice Traktory
15:00 – 15:10 Aventyr – párová akrobacie – hala 3. patro
15:20 – 15:45 kapela Euphorica – přednáškový sál přízemí
15:30 – 16:10 chůdaři Duo Eliana – celé muzeum
15:40 – 16:00 kapela Pražský hradčanský orchestr – hala 3. patro
15:50 – 16:10 tanečnice Trn v oku – přednáškový sál přízemí
16:10 – 16:40 kapela Euphorica – expozice Traktory
16:45 – světelná show Duo Eliana – vestibul muzea
17:00 – konec programu
Vánoční zvyky a tradice (interaktivní dílny) probíhají od 13 do 17 hodin v hale ve 3. patře a na dvoře:
• zdobení cukrových srdíček a dalších perníčků
• výroba vánočních svícínků
• lití olova či vosku – věštíme pro Vás, co Vás čeká v příštím roce
• pouštění lodiček z ořechů
• krájení jablíček
• výroba řetězů a vloček ze šípků, ořechů
• pletení ozdob ze slámy
Vstupní vestibul:
13:00 – 13:40 chůdaři lákají návštěvníky a vítají příchozí – před vchodem do muzea
13:00 – 13:25 kapela Euphorica
13:25 – 13:35 tanečnice Trn v oku
13:35 – 13:45 Aventyr – párová akrobacie
16:45 – světelná show Duo Eliana
Přednáškový sál – zvýšené přízemí:
14:15 – 15:00 Divadlo Elf – Mikulkovy pohádky
15:20 – 15:45 kapela Euphorica
15:50 – 16:10 tanečnice Trn v oku
Hala 3. patro – vánoční zvyky a interaktivní dílny:
14:40 – 14:50 tanečnice Trn v oku
15:00 – 15:10 Aventyr – párová akrobacie
15:40 – 16:00 kapela Pražský hradčanský orchestr
Expozice Jede traktor:
14:00 – 14:20 kapela Pražský hradčanský orchestr
14:40 – 15:00 kapela Pražský hradčanský orchestr
16:10 – 16:35 kapela Euphorica