dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Střelecký ostrov: Seafood festival Praha 2016
Foto: FB Bonimi bistro

Střelecký ostrov: Seafood festival Praha 2016

Na festivalu v neděli 12. června od 11 do 21 hodin vás čeká spousta nových účastníků, kteří už jsou legendami pražské seafood scény, jako Kogo, Chez Marcel, Agave, Ema Destinova, Kréta, a spousta dalších.

Můžete se těšit i na zahraniční účast. Se svými produkty přijedou rybáři jak z dalekých Malediv, tak z Chorvatska a ze Sicílie. Takže kromě ryb, které známe, se budou připravovat také chňapalové, karasi, cejnovky a mnoho dalších potvor z těchto exotických krajů.

U vstupu každý dospělý a dítě vyšší než 150 cm vymění 20 korun za Vstupní konzumační voucher ve stejné hodnotě. S tímto voucherem kupujete jídlo, pití či další zboží.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru