dnes
Neděle - prehanky-snih-dest
5°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražské krimi

Strážníkům z Prahy 15 se podařilo díky místní znalosti zadržet zloděje kola

Hlídka městské policie byla vyslána do ulice Na Křečku, Praha 10, s tím, že v areálu jedné firmy bylo odcizeno jízdní kolo. Po příjezdu strážníků na místo je kontaktoval oznamovatel a poškozený v jedné osobě a uvedl, že mu bylo odcizeno zelenomodré jízdní kolo v hodnotě několika desítek tisíc korun.

Dále hlídce ukázal velmi kvalitní kamerový záznam celého průběhu krádeže. Na tomto záznamu strážníci poznali jim „dobře známou firmu“, která se v minulosti dopustila podobných činů. Poučili oznamovatele, že je nutné přivolat na místo také Policii ČR a sami se pak vydali prohledat okolí.

Díky výborné místní znalosti strážníci muže podezřelého z trestného činu našli na místě, kde se často scházejí závadové osoby.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru