dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Strážník rozčílil bubeníky u věže: schytal spršku nadávek, ránu pěstí a má pokousanou nohu
Někteří psi budí respekt. Ilustrační foto: sxc.hu

Strážník rozčílil bubeníky u věže: schytal spršku nadávek, ránu pěstí a má pokousanou nohu

V úterý odpoledne kontroloval strážník Městské policie Praha 1 okolí Staroměstské mostecké věže a všiml si skupinky lidí se dvěma psy, která hrála na bubny. Upozornil je, že v tomto prostoru je možné provádět hudební produkci jen na základě povolení. Se zlou se ale potácel.

Dva muži a žena shodně uvedli, že žádné povolení nemají. Jdete tedy pryč, odpověděl uniformovaný muž. Bubeník a bubenice se psy, z nichž jeden byl velice agresivní, výzvy strážníka uposlechli.

Další pouliční hudebník však odmítl odejít s tím, že si může hrát, kde chce. Pak se spustila pořádná mela. Bubeník začal byl sprostý a na hlavu okrskáře seslal hromy blesky opepřené řadou hrubých výrazů.

Okrskář se začal bránit, přičemž muž nabádal odcházející ženu, aby na něj vypustila psa. Když to žena odmítla udělat, vytrhl jí vodítko a poštval psa bez náhubku proti strážníkovi.

Pes zaútočil a kousl ho do nohy. Rozlíceného bubeníka toto asi uklidnilo, přidal se k ženě a společně odcházeli. Daleko však nedošli.

„Pokousaný strážník na místo přivolal posilovou hlídku, která muže a ženu se psy dostihla na Smetanově nábřeží. Hlídka muže omezila pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předala ho Policii ČR,“ uvedl mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Jan Čihák.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru