Dnes Pátek - zatazeno 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Strážník přivolaný k ležící ženě na nástupiště metra se stal terčem jejího útoku

Oznámení o ženě ležící na nástupišti metra šel před šestou hodinou večer prověřit strážník. Když chtěl zkontrolovat její zdravotní stav, byl bez varování napaden. Iracionalita chování dotyčné vedla k okamžitému použití donucovacích prostředků a přiložení služebních pout.

Agresivní a neklidné chování naznačovalo, že žena nebojuje pouze se strážníky, ale s celou řadou vnitřních démonů, proto s ní nebylo možné navázat jakoukoliv komunikaci. O tom se přesvědčila nejen přivolaná hlídka z Policie České republiky, ale také posádka zdravotnické záchranné služby, která strážníky požádala o asistenci při přesunu 44leté ženy do sanitního vozu.


Autor: Hla

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Hasiči zasahovali na Novém Městě

27. srpna 2023 v 10:03

V pátek 25. srpna ve 21:26 vyjely jednotky pražských hasičů do ulice Biskupský dvůr na Novém Městě k požáru klimatizace.

Další články
Nahoru