dnes
Neděle - zatazeno
20°C
zítra
Pondělí - polojasno
24°C
pozítří
Úterý - jasno
25°C
Pražské krimi

Strážníci zadrželi mladíka, který se vloupal do auta

Po krátkém pronásledování se strážníkům z Prahy 10 podařilo dostihnout a zadržet mladíka podezřelého z vloupání do vozidla. Městskou policii na muže upozornil svědek, který muže sám pronásledoval.

V neděli krátce před šestou hodinou ráno, přijali strážníci z Prahy 10 oznámení, že v Jahodové ulici pronásleduje oznamovatel mladíka, který se měl vloupat do vozidla. Na místo byla vyslána nejbližší autohlídka, která mladíka odpovídajícího popisu zahlédla, jak se snaží přelézt plot do zahrady ve Hvozdíkově ulici.

Strážníci ho po krátkém pronásledování dostihli, za pomoci donucovacích prostředků zpacifikovali a přiložili mu služební pouta. Na místo se následně dostavil i oznamovatel a potvrdil, že se skutečně jedná o muže, který se do vozidla vloupal. Celou událost si k dalšímu šetření převzala Policie ČR.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru