dnes
Středa - jasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Pražské krimi

Strážníci zadrželi mladíka, který poškodil služební auto

Pozorní kolemjdoucí upozornili strážníky na mladíka, který údery rukou poškodil služební vozidlo pražské městské policie. Strážníci muže vypátrali a pro podezření ze spáchání trestného činu ho předali policistům.

V pondělí večer prováděli strážníci z Prahy 5 kontrolu v Plzeňské ulici. Hlídku upozornili kolemjdoucí občané na muže, který měl údery rukou poškodit služební vozidlo městské policie, zaparkované ve Štefánikově ulici. Oznamovatelé udali strážníkům popis mladíka a vchod, kterým odešel do přilehlého obchodního centra.

Hlídka muže po krátkém pátrání nalezla u pokladen prodejny s potravinami. Muž se poté k úderům do vozidla přiznal. Hlídka muže ztotožnila a přivedla ho zpět k vozidlu. Protože vozidlo mělo poškozenou kapotu, na které bylo několik promáčklin, strážníci mladíka omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR.

 


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

24. června 2019 ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru