Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Strážníci zadrželi dva sprejery, usvědčil je telefon

Městská policie přijala krátce před čtvrtou hodinou ráno oznámení o čtyřech osobách, které sprejují na zeď domu v Šeříkové ulici.

Hlídka začala prohledávat okolí a v ulici Malostranské nábřeží pod stěnou ochozu do Říční ulice uviděla i dva muže odpovídající popisu.

Mladíci ve věku 18 a 19 let nejprve tvrdili, že nikde na veřejném prostranství nesprejovali, údajně měli malovat v nedalekém soukromém ateliéru. Měli u sebe mnoho sprejů a nejen na rukách měli čerstvé barvy.

K dalším dvěma osobám ale řekli, že nejsou žádní „práskači“, takže neřeknou, o koho se jedná. Při kontrole, zda nejsou ozbrojeni, u nich strážníci našli mobilní telefon, kde byla otevřená aplikace s fotografiemi, které je usvědčovaly z nelegální činnosti. Pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci si případ převzala státní policie.


Autor: Cen

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru