dnes
Pondělí - prehanky-dest
22°C
zítra
Úterý - zatazeno
21°C
pozítří
Středa - skorojasno
22°C
Pražské krimi

Strážníci zadrželi dva sprejery. Jeden z nich měl u sebe sáčky s obsahem připomínajícím drogy

Dvojice sprejerů neunikla pozornosti volajícího, který je viděl, jak sprejují na kontejnery v Kutilově ulici. Strážníci dvojici mladíků zadrželi a pro podezření ze spáchání trestného činu je předali policistům. Jeden z mužů měl v batohu několik sáčků připomínajících marihuanu.

V neděli po půlnoci přijali strážníci z Prahy 12 oznámení, že v Kutilově ulici dva mladíci sprejují na kontejnery. Hlídka dvojici odpovídající popisu dostihla v ulici Do Píšovic a muže vyzvala k předložení dokladů.

Mladíci se přiznali, že fixou popsali kontejner a sloup veřejného osvětlení. Strážníci je pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě. Při bezpečnostní prohlídce, zda u sebe mladíci nemají zbraně, hlídka v příruční tašce jednoho z mladíků nalezla sáčky se sušinou rostliny připomínající canabis. Celou věc dále šetří Policie ČR.


Hasiči a chemici zasahovali u požáru sodíku v základní škole

20. dubna 2018 v 16:37

U menšího požáru sodíku v nádobě v základní škole v Pernerově ulici v Praze 8 zasahovali pražští hasiči dnes ve 12:22. Před příjezdem jednotek se z budovy školy evakuovalo 100 dětí a 22 zaměstnanců školy.

Doufám, že to nebude někde na sociálních sítích?! Anebo víte co, pošlete to tam, ať se lidi pobaví

20. dubna 2018 v 10:19

V rámci noční směny se hlídce strážníků z Prahy 1 v ulici Templová naskytl zajímavý pohled. Z kanálu trčely nohy mladého muže, kterého se z něj pokoušel vytáhnout jiný mladík. Byl však tak opilý, že nebyl schopen ani pořádně sám stát, natož kamarádovi z kanálu...

U požáru nahrávacího studia zasahovaly tři jednotky hasičů

17. dubna 2018 v 18:37

Dnes od 12:16 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v suterénu nahrávacího studia v ulici Nepravidelná v Praze 15. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Pomocí přetlakové ventilace odvětrávali prostor sklepa a chodby domu.

Cizinec poškrábal lak u šesti aut

16. dubna 2018 v 17:17

Pražští strážníci zadrželi cizince, který poškrábal lak na šesti zaparkovaných vozidlech. V neděli večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Vítězné pláni poškodil neznámý muž okrasný truhlík na květiny.

Požár v kanceláři v Praze 1

15. dubna 2018 ve 20:41

Dnes od 17:07 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v kanceláři administrativní budovy na Senovážném náměstí v Praze 1. Hořelo vybavení kanceláře a část dřevěné podlahy na ploše 2×2 metry.

Další články
Nahoru