dnes
Čtvrtek - jasno
26°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - skorojasno
25°C
Pražské krimi

Strážníci zadrželi dva sprejery. Jeden z nich měl u sebe sáčky s obsahem připomínajícím drogy

Dvojice sprejerů neunikla pozornosti volajícího, který je viděl, jak sprejují na kontejnery v Kutilově ulici. Strážníci dvojici mladíků zadrželi a pro podezření ze spáchání trestného činu je předali policistům. Jeden z mužů měl v batohu několik sáčků připomínajících marihuanu.

V neděli po půlnoci přijali strážníci z Prahy 12 oznámení, že v Kutilově ulici dva mladíci sprejují na kontejnery. Hlídka dvojici odpovídající popisu dostihla v ulici Do Píšovic a muže vyzvala k předložení dokladů.

Mladíci se přiznali, že fixou popsali kontejner a sloup veřejného osvětlení. Strážníci je pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě. Při bezpečnostní prohlídce, zda u sebe mladíci nemají zbraně, hlídka v příruční tašce jednoho z mladíků nalezla sáčky se sušinou rostliny připomínající canabis. Celou věc dále šetří Policie ČR.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru