dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Pražské krimi

Strážníci zadrželi sprejery z ciziny

Dnes v ranních hodinách vykonávala hlídka strážníků prvního pražského obvodu hlídkovou službu v ulici Ve Smečkách. Zde si povšimla dvou procházejících osob mezi čísly popisnými 6 a 8. V rohu mezi dvěma domy se muži zastavili a jeden z nich vyndal z kapsy bundy barvu ve spreji a nastříkal na zeď domu nápis ve velikosti zhruba 40×50 centimetrů. Druhý muž se pouze rozhlížel po okolí. Hlídka se k mužům okamžitě vydala a vyzvala je k prokázání totožnosti. Jednalo se o cizince. Pro podezření ze spáchání trestného činu je strážníci omezili na osobní svobodě a předali je na Policii ČR k dalšímu šetření.

Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru