dnes
Neděle - jasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
5°C
Pražské krimi

Strážníci pronásledovali muže, který rozbil výlohu obchodu

Dnes kolem páté hodiny ranní strážníci z Prahy 1, kteří vykonávali běžnou hlídkovou činnost v ulici v Kolkovně, obdrželi prostřednictvím radiostanice oznámení, že nějaký muž v ul. Dlážděná rozbil výlohu obchodu.

Strážníci se proto neprodleně vydali na místo a našli zde rozbitou skleněnou výplň výlohy o rozměrech asi 300×40 cm. Oznamovatel, se kterým se strážníci spojili, jim sdělil, že muž, který rozbil výlohu, nasedl v zastávce Masarykovo nádraží do noční tramvaje č. 55 a odjel s ní směrem k zastávce Dlouhá třída. Dále hlídce udal popis muže a dodal, že si při rozbití výlohy poranil pravou ruku, ze které krvácel. Strážníci se vydali za tramvají, kterou dostihli v zastávce Čechův most. Při kontrole tramvaje jim cestující potvrdili, že muž s poraněnou rukou odpovídající popisu vystoupil na zastávce Dlouhá třída. Z tohoto důvodu se strážníci spojili s další hlídkou městské policie a požádali je, aby se po dotyčném poohlédli v okolí Náměstí Republiky. Za nedlouho hlídka muže, který odpovídal popisu, našla v Revoluční ulici před domem č. 19. Třicetiletý muž se strážníkům okamžitě spontánně k činu doznal. Strážníci muže pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a předali Policii ČR.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru