dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Strážníci pomohli stařence

Ve středu odpoledne byla vyslána hlídka strážníků Městské policie Praha 11 do ulice Jašíkova, kde se dle oznámení, měla v uzamčeném bytě nacházet stařenka, která nereaguje na zvonění.

Hlídka se na místě spojila s oznamovatelem, který strážníkům řekl, že je přítel vnučky staré paní, která je v bytě zamčená, nereaguje na zvonění a ani na telefonáty. Muž strážním s obavami sdělil, že žena je nemocná a prodělala již několik kolapsů.

Protože hlídka pojala obavu z ohrožení života staré paní, rozhodla se byt otevřít. Strážníci přelezli z balkonu sousedů na balkon uzamčeného bytu. Jeden ze strážníků pak rozbil okenní tabulku a do bytu vstoupil. Nemohoucí stařenku nalezl na toaletě.

Žena byla sice částečně při vědomí, ale byla velmi zesláblá. Hlídka stařence ihned poskytla první pomoc a přivolala na místo záchrannou službu. Ta ji následně převezla do jedné z pražských nemocnic.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru