dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Strážníci pomohli nemohoucí seniorce

V pátek dopoledne byla hlídka strážníků z Prahy 6 vyslána do Velvarské ulice prověřit oznámení. Zde je čekala oznamovatelka, která hlídce sdělila, že pečuje o jednu starší paní. Každý den jí nosí a obědy, ale v pátek jí neotvírala a nereagovala ani na zvonění.

V bytě bylo pootevřené okno, a proto strážníci na místo přivolali hasiče, kteří oknem zahlédli seniorku, jak leží na posteli. Byla sice při vědomí, ale nemohla se hýbat. Proto byla přivolána i rychlá záchranná služba. Po otevření bytu hasiči rozhodl službu konající lékař o převozu ženy do jedné z pražských nemocnic.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru