dnes
Pátek - oblacno
26°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
19°C
pozítří
Neděle - prehanky-dest
14°C
Pražské krimi

Strážníci odhalili několik řidičů pod vlivem alkoholu

Další tři řidiče pod vlivem alkoholu odhalili strážníci pražské městské policie. V pátek večer prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 3 kontrolu ve Vinohradské ulici, kde si všimli osobního auta, jehož řidič najel na vyvýšený tramvajový pás a snažil se otočit do protisměru.

Hlídka řidiče pro podezření ze spáchání přestupku zastavila a vyzvala k předložení dokladů. Starší muž při vystupování z vozidla zavrávoral a byl z něj silně cítit alkohol. K požití alkoholu se řidič strážníkům ihned přiznal.  Jeho přiznání následně potvrdila i provedená dechová zkouška s pozitivním výsledkem bezmála dvě a půl promile.

Další případ zaznamenali strážníci z Prahy 10 v neděli krátce po půlnoci v ulici Na křivce. Kolem vozidla městské policie projel mladý řidič bez rozsvícených světel. I tento mladík byl na první pohled opilý, byl z něj cítit alkohol a strážníkům přiznal vypití jednoho piva panáka tvrdého alkoholu. Strážníci mu provedenou dechovou zkouškou naměřili téměř jeden a půl promile.

Posledního opilce za volantem odhalili strážníci z Prahy 14 v neděli v půl páté ráno v Bryksově ulici. Hlídka si všimla vozidla, které jelo po místní cyklostezce. Strážníci automobil, který jevil známky dopravní nehody a chyběl mu kus nárazníku, zastavili a vyzvali řidiče k předložení dokladů a podání vysvětlení.

Zjevně opilý cizinec strážníkům uvedl, že s kamarádem vypil nespecifikované množství vodky a poté se vydali na cestu, přičemž vozidlo prý řídil jeho kamarád. Ten měl také s půjčeným vozidlem nabourat u nedaleké trati a poté z něj vystoupit a pěšky odejít směrem do Zelenče.  Strážníci cizinci naměřili téměř jeden a půl promile.


Maminka s dvěma dětmi zkolabovala na chodníku

23. dubna 2019 v 09:02

V Letňanech včera krátce po poledni náhle zkolabovala na chodníku mladá žena se dvěma dětmi. Informaci o zkolabované ženě vedoucí dítě a kočárek v ulici Kladrubská v Praze 18 převzalo operační středisko městské policie krátce po poledni od zdravotnické záchranné...

Hořely baterie elektrokol

21. dubna 2019 ve 20:39

Dnes v 10:19 vyjeli hasiči ze Satalic a Holešovic k požáru 2 baterií z elektrokol ve Vodňanské ulici v Kyjích. Baterie byly uložené v boxu ještě před příjezdem Policie ČR a hasičů.

Požár odpadu v podkroví

21. dubna 2019 v 07:17

Včera ve 14 hodin byl na tísňovou linku operačního střediska hasičů nahlášen požár v podkroví v Zapadlé ulici v Braníku. K případu vyjeli hasiči z Krče a Modřan, kteří zasahovali v dýchací technice. 

Ale dědo, máte to zapotřebí? Senior prý dělal na veřejnosti zvrhlosti, nakonec pro ně měl neuvěřitelné vysvětlení

17. dubna 2019 v 11:43

Hlídku městské policie na nemístné počínání seniora upozornili tři kolemjdoucí svědci. Případem se nyní zabývá republiková policie.

Tragédie v pražském parku na spadnutí, kočárek s dítětem se nekontrolovatelně řítí z kopce

17. dubna 2019 v 11:40

V rámci úterní očisty hlavního město zaměřené na sběr nebezpečného odpadu po narkomanech strážník zabránil hrozícímu neštěstí. V parku plném lidí zastavil dětský kočárek, který velkou rychlostí sjížděl z kopce.  Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Frustraci z rozchodu s dívkou si ošklivě vybil na rodičích a tím vše navíc neskončilo. Není to příjemné čtení…

16. dubna 2019 v 11:37

Na základě oznámení na tísňovou linku 156 vyjela dnes hlídka městské policie kolem jedné hodiny ráno do Kubelíkovy ulice, Praha 3, kde mělo docházet k rvačce mezi dvěma muži. Při příjezdu strážníků se na místě nacházeli dva muži a jedna žena, k žádné fyzické potyčce...

Toto jí udělal vlastní synáček?! Pěkně se vybarvil, matka s ním zažila peklo. Vyžadoval po ní i absurdní aktivitu na internetu…

12. dubna 2019 v 17:31

Počet zjištěných případů domácího násilí v metropoli se oproti minulého roku se zvýšil. Za leden a únor bylo vykázáno 31 násilných osob, což je o osm více než ze stejné období loňského roku.

Nechtěné překvapení z ciziny: V uzamčeném autě se v noci ukrývala pod starými hadry podivná návštěva

12. dubna 2019 ve 14:48

Dnes krátce po čtvrteční půlnoci přijala městská policie oznámení, že se někdo snaží ukrást modré vozidlo typu pick-up. Během tří minut byla hlídka z Prahy 5 v ulici K Vodojemu.

Další články
Nahoru