dnes
Středa - obcasny-dest
3°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
4°C
pozítří
Pátek - oblacno
11°C
Pražské krimi

Strážníci odhalili několik řidičů pod vlivem alkoholu

Další tři řidiče pod vlivem alkoholu odhalili strážníci pražské městské policie. V pátek večer prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 3 kontrolu ve Vinohradské ulici, kde si všimli osobního auta, jehož řidič najel na vyvýšený tramvajový pás a snažil se otočit do protisměru.

Hlídka řidiče pro podezření ze spáchání přestupku zastavila a vyzvala k předložení dokladů. Starší muž při vystupování z vozidla zavrávoral a byl z něj silně cítit alkohol. K požití alkoholu se řidič strážníkům ihned přiznal.  Jeho přiznání následně potvrdila i provedená dechová zkouška s pozitivním výsledkem bezmála dvě a půl promile.

Další případ zaznamenali strážníci z Prahy 10 v neděli krátce po půlnoci v ulici Na křivce. Kolem vozidla městské policie projel mladý řidič bez rozsvícených světel. I tento mladík byl na první pohled opilý, byl z něj cítit alkohol a strážníkům přiznal vypití jednoho piva panáka tvrdého alkoholu. Strážníci mu provedenou dechovou zkouškou naměřili téměř jeden a půl promile.

Posledního opilce za volantem odhalili strážníci z Prahy 14 v neděli v půl páté ráno v Bryksově ulici. Hlídka si všimla vozidla, které jelo po místní cyklostezce. Strážníci automobil, který jevil známky dopravní nehody a chyběl mu kus nárazníku, zastavili a vyzvali řidiče k předložení dokladů a podání vysvětlení.

Zjevně opilý cizinec strážníkům uvedl, že s kamarádem vypil nespecifikované množství vodky a poté se vydali na cestu, přičemž vozidlo prý řídil jeho kamarád. Ten měl také s půjčeným vozidlem nabourat u nedaleké trati a poté z něj vystoupit a pěšky odejít směrem do Zelenče.  Strážníci cizinci naměřili téměř jeden a půl promile.


Vulgární opilec vyhrožoval strážnici školením

8. listopadu 2019 ve 12:19

Výtržnosti opilého muže na tramvajové zastávce v ulici Spálená včera po šesté hodině večer museli nedobrovolně snášet kolemjdoucí. Nejdříve všechny kolem slovně napadal a pak svou agresi přesměroval vůči přivolaným strážníkům. 

Učitelé stávkovali, žáci sprejovali. Radost jim zkazila seniorka

7. listopadu 2019 ve 20:46

Ve středu se některé školy připojily k celorepublikové stávce, a tak se šestice studentů rozhodla vyplnit volný čas „uměleckou“ tvorbou. Schovali se do vnitrobloku ulic Břevnovská, Patočkova a Bělohorská, kde si jich však naštěstí všimla starší žena a ta obratem zavolala na tísňovou...

Arogantní řidička spustila lavinu nadávek

3. listopadu 2019 v 09:29

V ulici K Milíčovu v Praze 11 ve čtvrtek zaparkovala bezohledná řidička svoje auto přímo v křižovatce, kde je zákaz zastavení, navíc před zraky strážníka. Bez okolků vystoupila z vozu a vypustila ven i svého malého pejska. Oba se pak pohybovali ve vozovce ignorujíce přítomnost...

V ulici K Barrandovu unikly chemikálie

31. října 2019 v 15:11

Dnes od 12:15 hodin zasahovaly jednotky hasičů v ulici K Barrandovu v Praze 5, kde došlo k úniku chemických látek na korbě menšího nákladního vozidla.

Rvačka v metru

31. října 2019 v 09:56

Nevinná žádost o místo ve vagonu metra skončila v úterý v deset hodin večer rvačkou. Muž neovládl své chování a před zraky cestujících pěstmi napadl jiného.

Místo pozdravu začal zvracet, přijel si pro něj otec

31. října 2019 v 06:51

Nepříjemný budíček zažil patnáctiletý mladík. Spícího na lavičce ho probudili strážníci. 

Ze srazu na kole s dvěma promile

29. října 2019 ve 14:25

O tom, že není dobrý nápad jet na třídní sraz na kole, se přesvědčil muž, který nadýchal přes 2 ‰. Kličkoval po silnici sem a tam, než ho zastavili strážníci.

Zloděj se žloutenkou typu C

28. října 2019 v 16:45

Cizinec i se svým lupem vběhl přímo do náruče hlídce strážníků. Ta ho zpacifikovala a nasadila mu pouta.

Další články
Nahoru