dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Strážníci Městské policie Praha „zabodovali“ hned dvakrát na mezinárodní úrovni
Foto: MP Praha

Strážníci Městské policie Praha „zabodovali“ hned dvakrát na mezinárodní úrovni

Psovodi pražské městské policie znovu dokázali, že ve svém oboru patří k mezinárodní špičce. Dvoučlenné družstvo psovodů se psy předurčenými k vyhledávacím a záchranným pracím zastoupené strážníky Městské policie Praha Michalem Sittem se služebním psem Alexem a Jaroslavem Filipem se služebním psem Satem získalo v nabité konkurenci psovodů ze Slovenska, Francie a Polska skvělé druhé místo v Mezinárodní soutěži USAR záchranných kynologických týmů, které se konalo 11. – 14. června v Kaznějově u Plzně.

kone-1-nahled Neméně úspěšně si vedli strážníci Městské policie Praha na mezinárodních závodech jízdních policií „XIV Międzynarodowy Turniej Policji Konnej Częstochowa 2014“ v Polsku, které se konalo 7. 6. V konkurenci policistů na koních z Polska, Slovenska, Maďarska, Německa a kone-2-nahled České republiky zazářila strážnice Vladimíra Podroužková z jízdního oddílu Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7, která byla vyhodnocena a oceněna jako nejlepší policistka.

„Nesmírně mne těší, že strážníci psovodi-3-nahled Městské policie Praha jsou ve svých oborech takto úspěšní na mezinárodní úrovni. O kvalitách našich psovodů vím již mnoho let. A jsem velice rád, že i jízdní hlídky Městské policie Praha, i přes poměrně krátkou dobu své existence, jsou schopny v oblasti výcviku a připravenosti  konkurovat svým kolegům z celé Evropy,“ řekl Eduard Šuster, ředitel Městské policie Praha.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru