dnes
Sobota - prehanky-dest
9°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Strážníci dopadli dva pachatele, kteří se vloupali do vozidla

V pátek dopoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 8, že v ulici Sokolovská došlo k vloupání do automobilu a oznamovatel, který byl svědkem celé události, oba pachatele pronásleduje.

Na místo byla okamžitě vyslána hlídka strážníků, která kontaktovala oznamovatele. Ten jim označil dva muže, kteří stáli na chodníku, v ruce drželi peněženku s doklady a zkoumali její obsah. Oba se chtěli pokusit o útěk ve chvíli, kdy spatřili přicházející hlídku. Strážníci je však ihned dostihli a následně je zadrželi.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru