Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Strážníci chytili tři sprejery, při útěku se jeden z nich zranil

Čmáranicemi poničili cizinci v neděli 12. února kolem druhé hodiny ráno zeď budovy v centru Prahy. Skončili s pouty na rukou. Jeden ze sprejerů se při útěku zranil, proto byl převezen do nemocnice.

Jakmile vjela hlídka strážníků do ulice, kde muži sprejovali, dali se na útěk. Jednoho hlídka chytila v Ostrovní ulici, další dva ve Voršilské. Při svedení na zem z kapes mužů vypadl sprej, fixy a předlohy na graffiti.

Dechové zkoušky ukázaly, že se na akci 19letí cizinci posilnili alkoholem. Nadýchali od 1 do 1,8 promile. Při útěku jeden z mladíků špatně došlápl a stěžoval si na bolest nohy, proto mu strážníci přivolali záchrannou službu. 


Autor: Alo

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru