dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražské krimi

Straky zlodějky dolétaly

Ve čtvrtek po poledni zadržel policista, který se vracel z oběda zpátky do služby, dvě kapsářky bezprostředně potom, co při uměle vyvolané tlačenici okradly starší ženu v tramvaji.

Policista si při čekání na tramvaj na zastávce I. P. Pavlova ve směru na Karlovo náměstí všiml dvou žen, které zrovna nastupovaly do tramvaje. Protože jednu z nich již z minulosti znal a věděl, že se jedná o pachatelku mnoha kapesních krádeží, rozhodl se je v tramvaji sledovat.

Zlodějky si vyhlédly starší ženu s batohem, za jízdy se na ni natlačily a batoh prohledaly. Obě ženy (ve věku 21 a 29 let) skončily na policejní služebně, kde si vyslechly obvinění ze spáchání trestného činu krádež.

„Policisté také zjistili, že mladší z nich prochází evidencí celostátně hledaných osob. Tuto skutečnost se snažila zatajit tím, že si změnila příjmení, nicméně ani to ji nepomohlo a kriminalisty nepřelstila,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Policisté celý čin zadokumentovali a spisy obou žen předali státnímu zástupci. Pokud budou ženy postaveny před soud, hrozí jim až dvouletý pobyt za mřížemi.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru