dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Straka v rybářském kloboučku přilétla do Letňan. Na veletrhu štípla diamanty za statisíce
Pachatelka při krádeži. Foto: Policie ČR

Straka v rybářském kloboučku přilétla do Letňan. Na veletrhu štípla diamanty za statisíce

Na výstavě Minerály a drahé kameny, která probíhá v rámci mezinárodního veletrhu Sběratel na letňanském výstavišti, ukradla včera zatím neznámá žena u jednoho ze stánků diamanty za více než půl milionu korun.

Z videozáznamu bylo zjištěno, že krádež má na svědomí štíhlá a přibližně 165 centimetrů vysoká černovláska, které je přibližně 35 let.

Když vyrazila na lup, byla oblečená do bílé halenky s černým lemováním, černých kalhot, legín, či „elasťáků“, na nohou měla letní žabky, a přes rameno černou kabelku, která má bílé uši. Černé vlasy měla schované pod rybářským kloboučkem barvy bílá káva.

„Z videí je zřejmé, že se u stánku zastavila celkem dvakrát. Při první návštěvě si plato s diamanty připravila na kraj pultu, při druhé kazetu s jedenasedmdesáti klenoty odcizila,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Prázdné místo se pak straka snažila zamaskovat vedle ležícím platem.

„Kriminalisté touto cestou prosí o pomoc při pátrání po popsané pachatelce a po diamantech samotných. Jakékoliv informace, které by mohly mít souvislost s tímto případem, mohou pozorní spoluobčané předat policistům cestou linky tísňového volání 158,“ dodal.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru