dnes
Úterý - mlha
12°C
zítra
Středa - polojasno
13°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
16°C
Sto školních aktovek má nové majitele
Radní pro školství Marie Kubíková (ODS) a radní pro sociální politiku a zdravotnictví Marián Hošek (KLID, KDU-ČSL) zaštítili akci Pošli aktovku dál. Foto: P6

Sto školních aktovek má nové majitele

Pošli aktovku dál, akce Prahy 6 skončila. Jednalo se o výměnu pro jedny zbytných, pro druhé potřebných školních pomůcek.

„Podařilo se vám vybrat okolo 100 aktovek, což je skoro 3× více než v loňském roce. Mimo vás, kteří jste si aktovku od nás odnesli jsme letos darovali aktovky také Diakonii Broumov, sídlící v Praze 6, dále Klokánku ve Štěrboholech, Azylovému domu pro rodiny s dětmi v Praze 4 a také jsme část aktovek darovali humanitární organizaci Amaria,“ řekl Marián Hošek (KLID, KDU-ČSL), radní pro sociální a zdravotní politiku Prahy 6.

Akce měla jak sociální, tak ekologický rozměr. Darování pomohlo a celou výměnou se zamezilo plýtvání a zbytečnému odpadu.


Praha 1 nabízí zdarma ozdobné trvalky z květináčů v ulicích

Včera v 11:09

Chcete si na příští rok vyzdobit okna? Okrasné květiny z ulic Prahy 1 budou připraveny k rozebrání na Slovanském ostrově ve středu 21. října mezi 15. a 16. hodinou.

Praha 8 udělí Ceny Eduarda Štorcha

18. října 2020 v 19:50

Praha 8 pravidelně uděluje „Ceny Eduarda Štorcha za pedagogický přínos“ svým pedagogickým pracovníkům základních škol, zřízených městskou částí. Za rok 2020 rada městské části schválila ocenění pro patnáct pracovníků základních škol na základě nominací jednotlivých...

Městské části, ve kterých nepoteče ve 43. týdnu voda

15. října 2020 v 11:38

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na další týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na Malostranském náměstí budou zítra trhy

14. října 2020 v 15:54

Ve čtvrtek 15. října si od 8:30 do 18 hodin můžete přijít nakoupit na Malostranské náměstí čerstvé potraviny.

Praha 4 děkuje darem. Personál dvou nemocnic dostane potravinové balíčky

14. října 2020 v 15:46

Praha 4 pošle lékařům a ostatnímu zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků. Dnes o tom rozhodla rada městské části. Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál...

Další články
Nahoru