dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražská politika

Štěpán z Domova: Obžalovaný Hudečku, posaďte se a přestaňte vymýšlet hlouposti

Kontroverzní výrok pražského primátora Tomáše Hudečka, že se Česko může dostat na evropskou úroveň jen rozvojem Prahy, nikoliv Brna či dalších měst, zkritizoval předseda polické strany Domov David Štěpán.

„Obžalovaný Hudečku, posaďte se a přestaňte vymýšlet hlouposti. Česká republika se na úroveň vyspělých států Evropy dostane, až ji přestanou dusit političtí harcovníci. Vždyť to byla právě vaše strana, která novým rozpočtovým určením daní snížila příjmy Prahy o 700 milionů. A pokud tomu nerozumíte, zeptejte se svého kolegy Kalouska. Praha se musí především zbavit lidí, jako jste vy a vaši předchůdci,“ uvedl předseda polické strany Domov David Štěpán.

„Nejde o to, aby se do rozpočtu hlavního města sypaly další miliardy, protože stejně zase zmizí v bezedných kapsách lotrů, kmotrů, developerů a pijavic z dozorčích a správních rad, kteří již dvacet let dusí rozpočet Prahy. Je třeba začít řídit Prahu, jako každý normální člověk spravuje svůj rodinný rozpočet. Praha je náš domov, ne kořist pro politické loutky. Právě proto byla postavena občanská kandidátka Domova, abychom už dále nemuseli přihlížet tomu, jak je naše město tunelováno, obrazně i doslova,“ uvedla strana Domov ve své tiskové zprávě.


Další články
Nahoru