dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Stejně tě bodnu, zabiju a všechno mi projde, vyhrožoval „pan Důležitý“ a šermoval jehlou
Ilustrační foto: sxc.hu

Stejně tě bodnu, zabiju a všechno mi projde, vyhrožoval „pan Důležitý“ a šermoval jehlou

Strážník z Prahy 1, který vykonával běžnou hlídkovou činnost ve Vrchlického sadech a spodní části vestibulu Hlavního nádraží, si všiml muže, který odhodil před vchodem do metra na zem plechovku od piva.

Vyzval tedy dotyčného, aby po sobě tuto plechovku uklidil s tím, že pokud tak učiní, bude přestupek vyřešen domluvou. Muž plechovku uklidil a zdálo se, že incident je vyřešen. V tu chvíli k nim však přistoupil druhý muž, který stál opodál.

Ten začal strážníka nejprve verbálně napadat a pak i vyhrožovat, že ho bodne jehlou z injekční stříkačky, kterou má v ruce. Poté napřáhl ruku s jehlou proti strážníkovi a řekl: „Stejně tě zabiju, bodnu tě a všechno mi projde. Vůbec nemáš tušení, kdo já jsem!“

Strážník tohoto muže vyzval k prokázání totožnosti. Ten mu sdělil, že u sebe žádné doklady nemá a odmítl poskytnout součinnost při zjištění totožnosti. Strážník ho pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu omezil na osobní svobodě a předal kolegům z Policie ČR k dalšímu šetření.

Čtěte také: Na dětských hřištích v Praze byly nalezeny desítky stříkaček a jehel po narkomanech 


Autor: Dalibor Kracík

Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru