dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Advent v Praze

Štědrý den: Živý betlém na Chvalském zámku

Tradiční Živý betlém na zámku se koná na Štědrý den od 14 do 16 hodin. Na nádvoří zámku uslyšíte vánoční písně a koledy, v kočárovně česká Svatá rodina – Marie, Josef i malý Ježíšek a také živá zvířátka, s nimiž si děti mohou pohrát.

Přineste si lucerničku, abyste si mohli odnést pravé betlémské světlo, které doručili skauti. Vánoční písně a koledy zazpívá od 14 hodin nadějná hornopočernická zpěvačka Magdalena Moudrá a od 14:45 hodin skupina Boží nadělení z farnosti sv. Ludmily.

Otevřena bude i Vánoční výstava Ivy Hüttnerové a Pohádková vánoční výstava ze dřeva a keramiky.

Celá akce se koná od 14 do 16 hodin. Vstup na nádvoří a do kočárovny zdarma, výstavy za běžné vstupné.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru