dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - polojasno
5°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Stavba protihlukové stěny omezí až do podzimu provoz na Jižní spojce
Foto: TSK

Stavba protihlukové stěny omezí až do podzimu provoz na Jižní spojce

V pondělí 8. dubna zahájí Technická správa komunikací práce na výstavbě nové protihlukové stěny na Jižní spojce v úseku od nájezdu z ulice Budějovická (Michelská) ke sjezdu do ulice V Podzámčí – Na Strži. Ve směru k Barrandovskému mostu tak dojde k omezení dopravy. 

Zhruba 600 metrů dlouhá protihluková stěna bude postavena při komunikaci Jižní spojka, v úseku ulic Na Strži – 5. května ve směru Barrandovský most. V rámci stavebních prací proběhne také realizace vodovodních a plynovodních přeložek.

V průběhu realizace bude v místě stavby probíhat částečné omezení jízdních pruhů na Jižní spojce ve směru Barrandovský most, omezení ulice V Podzámčí (kyvadlová doprava řízena semafory) a částečné omezení napojovací rampy, které přejde v úplnou uzavírku – jako objízdná trasa bude sloužit ulice V Podzámčí. Omezení potrvá do 30. října.


Tunely Strahovský, Brusnický a Dejvický mimo provoz

6. prosince 2019 v 09:33

Od soboty 7. prosince od 23 hodin do neděle 8. prosince do 5 hodin proběhne úplná uzavírka Strahovského, Brusnického a Dejvického tunelu.

Dopravní omezení na ulici Milady Horákové začne v prosinci

30. listopadu 2019 v 08:36

Pokračující výstavba světelné křižovatky na ulici Milady Horákové si vyžádá v úseku rampy Tunelového komplexu Blanka – U Sparty další dopravní opatření.

Vysočany a Libeň: Konec platnosti karet pro parkování a vydání nových

29. listopadu 2019 v 05:05

Odbor dopravy Úřadu městské části Praha 9 oznámil, že platnost stávajících vydaných parkovacích karet pro oblasti Vysočany a Libeň bude ukončena 5. ledna 2020.

Praze 4 budou rozšířeny zóny placeného stání

28. listopadu 2019 v 09:15

Zóna placeného stání v Praze 4 se v pondělí 2. prosince 2019 rozšíří do Braníka, Podolí, Krče a Michle.

Další články
Nahoru