dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Zpravodajství

Startuje další ročník soutěže o „Nej psa Prahy 10“

Stejně jako v minulých letech nabízí Praha 10 svým občanům možnost hlasovat v anketě 3. ročníku soutěže o „nej“ psa. Klání o tento titul odstartuje ve čtvrtek 5. května. Od tohoto data až do 30. května mohou majitelé přihlásit své domácí mazlíčky na webových stránkách Prahy 10. Do soutěže mohou majitelé přihlásit psy registrované v Praze 10, a to prostřednictvím formuláře na webu Prahy 10, kde zájemci naleznou další informace o soutěži včetně jejích pravidel.

„Touto soutěží chceme podpořit slušné majitele psů z naší městské části, pro které jsme realizovali řadu projektů, mj. vybudování psího hřiště, či vymezujeme různorodé plochy pro volné pobíhání psů,” vysvětlil starosta Prahy 10  Bohumil Zoufalík (Nez.) smysl akce.

Všechny přihlášené psy bude posuzovat porota soutěže, která vybere deset finalistů. Hlasování pro vybranou desítku finalistů bude spuštěno 9. června. Lidé mohou hlasovat až do 18. června 2014 do 12:00 hodin.

„Jsme přesvědčeni, že o hlasování na našich webových stránkách bude jako již tradičně značný zájem veřejnosti a bude tak vybrán ten skutečně Nej pes Prahy 10,“ řekl 1. místostarosta Vladimír Novák (ČSSD) s tím, že se radnice snaží touto soutěží také poukázat i na problematiku udržování čistoty na veřejných prostranstvích Prahy 10.

Vítězové třetího ročníku soutěže budou známi na konci měsíce června a budou pozváni spolu se svými majiteli na slavnostní předávání cen. Kromě titulu „Pes Prahy 10“ jsou pro vítěze, stejně tak pro psy umístěné na pomyslné 2. a 3. příčce, přichystány lákavé ceny od partnerů soutěže: Ovčák.cz, B.A.R.F. Company s.r.o., Rogz.cz a časopis Psí kusy.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru