Dnes Pondělí - jasno 33°C
Zítra Úterý - prehanky-dest 24°C
Pondělí 27. 6. 2022
Svátek má Ladislav
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Volby 2018Komerční sdělení

Starostové pro Prahu prosadí obchvaty Hrnčíř, Šeberova a Písnice, slíbil kandidát Jiří Nouza

„Je potřeba postavit obchvat Hrnčíř a Šeberova a tím pomoci občanům obou obcí. Starostové pro Prahu stavbu prosadí a postaví,“ uvedl bývalý náměstek pražského primátora a současný pražský zastupitel Jiří Nouza. V komunálních volbách, které se konají 5. a 6. října, je dvojkou na kandidátce hnutí Starostové pro Prahu. Kandidátní listina tohoto hnutí má číslo 16. Nouza je také kandidátem do Senátu PČR ve volebním obvodu č. 17 (Praha 12). První kolo senátních voleb se koná ve stejném termínu jako komunální volby. 

nouza-okruh „Proč nemůžeme používat sjezd z Pražského okruhu na Prahu 4? Nemáme obchvat Písnice. Starostové Pro Prahu tento obchvat prosadí a postaví,“ dodal Jiří Nouza.


Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru