dnes
Neděle - skorojasno
14°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
15°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
12°C
Starostka Prahy 2 Černochová: Z Dvojky jsme udělali moderní čtvrť, která neztratila nic z historického kouzla
Starostka Prahy 2 a poslankyně Jana Černochová z ODS. Foto: archiv

Starostka Prahy 2 Černochová: Z Dvojky jsme udělali moderní čtvrť, která neztratila nic z historického kouzla

„Jsem starostkou Prahy 2 už 11 let. Z Dvojky jsme díky vaší podpoře udělali moderní čtvrť, která ale neztratila nic ze svého historického kouzla. Na Dvojce se dá žít, pracovat, vychovávat děti, ale i důstojně zestárnout. Už v pátek a v sobotu budete ve volbách rozhodovat o blízké budoucnosti Prahy 2. Díky vaší podpoře jsme na Dvojce udělali velký kus práce, která je ověřena vámi. Proč měnit něco, co funguje?,“ uvedla ve výzvě voličům starostka Prahy 2 Jana Černochová, která vede kandidátku ODS ve volbách do zastupitelstva druhé městské části. Komunální volby se konají 5. a 6. října. 

„Na nás se dá spolehnout. Oživili jsme Grébovku, otevřeli jsme nové jesle, zrekonstruovali jsme radnici na náměstí Míru, zmodernizovali jsme školy a školky, zrekonstruovali jsme parky a hřiště, z Novoměstské radnice jsme udělali špičkové kulturní centrum, zrušili jsme všech 104 heren, opravili jsme bastion, pečujeme o seniory, provozujeme vlastní knihovnu na Vinohradech,“ dodala.  


Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

V Praze 2 vznikla silná koalice, je přesvědčena starostka Černochová

13. října 2018 v 08:19

 „V komunálních volbách 5. a 6. října 2018 dali voliči v městské části Praha 2 najevo spokojenost s dlouhodobou politikou radnice. Občanská demokratická strana vyhrála s výrazným náskokem – dostala 32,34 % hlasů, tomu odpovídá zisk 13 mandátů. Výsledkem povolebního jednaní je rozšíření koalice...

Další články
Nahoru