Dnes Pondělí - jasno 33°C
Zítra Úterý - bourky 24°C
Pondělí 27. 6. 2022
Svátek má Ladislav
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Starostka Prahy 2 Černochová: Z Dvojky jsme udělali moderní čtvrť, která neztratila nic z historického kouzla
Starostka Prahy 2 a poslankyně Jana Černochová z ODS. Foto: archiv

Starostka Prahy 2 Černochová: Z Dvojky jsme udělali moderní čtvrť, která neztratila nic z historického kouzla

„Jsem starostkou Prahy 2 už 11 let. Z Dvojky jsme díky vaší podpoře udělali moderní čtvrť, která ale neztratila nic ze svého historického kouzla. Na Dvojce se dá žít, pracovat, vychovávat děti, ale i důstojně zestárnout. Už v pátek a v sobotu budete ve volbách rozhodovat o blízké budoucnosti Prahy 2. Díky vaší podpoře jsme na Dvojce udělali velký kus práce, která je ověřena vámi. Proč měnit něco, co funguje?,“ uvedla ve výzvě voličům starostka Prahy 2 Jana Černochová, která vede kandidátku ODS ve volbách do zastupitelstva druhé městské části. Komunální volby se konají 5. a 6. října. 

„Na nás se dá spolehnout. Oživili jsme Grébovku, otevřeli jsme nové jesle, zrekonstruovali jsme radnici na náměstí Míru, zmodernizovali jsme školy a školky, zrekonstruovali jsme parky a hřiště, z Novoměstské radnice jsme udělali špičkové kulturní centrum, zrušili jsme všech 104 heren, opravili jsme bastion, pečujeme o seniory, provozujeme vlastní knihovnu na Vinohradech,“ dodala.  


Autor: red

Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru