dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražský život

Starosta Prahy 7 Marek Ječmének ocení příslušníky bezpečnostních a záchranných složek

Ve středu 24. září 2014 se na Strossmayerově náměstí sejdou zástupci Policie ČR – Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy a Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, kteří od starosty MČ Praha 7 Marka Ječménka obdrží pamětní medaile za kvalitní a obětavý výkon služby na území Prahy 7. 

„Rád bych touto cestou ocenil práci příslušníků bezpečnostních a záchranných složek, kteří se v naší městské části dnes a denně podílejí na záchraně lidských životů a zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti. Jsem rád, že jsem dostal příležitost všem mužům a ženám, kteří zde sloužili v letech 2010 – 2014, poděkovat a vyjádřit jim své velké uznání a respekt,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.  

Slavnostní předání pamětních medailí bude na Strossmayerově náměstí zahájeno ve 12 hodin. Pamětní medaile zde převezme 100 příslušníků Záchranného bezpečnostního systému hl. m. Prahy. Oceněni budou rovněž ředitelé a další čelní představitelé všech zúčastněných složek.

Zbývajícím více než 300 příslušníkům působícím na území Prahy 7 budou doručeny pamětní listy s poděkováním za výkon služby. Každá ze služeben navíc obdrží zvláštní poděkování za dlouhodobý přínos sedmé městské části.        


Další články
Nahoru