Dnes Pátek - zatazeno 11°C
Zítra Sobota - polojasno 11°C
Sobota 23. 10. 2021
Svátek má Teodor
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Ze sociálních sítí

Starosta Prahy 6 Kolář k podpultovému očkování

Nesdílím ten názor a všeobecné přesvědčení, že v očkování je teď třeba závodit. Raději bych uvítal opravdu funkční systém, jasné pokyny a transparentní zásobování vakcínou. Praha 6 se rozhodla nejít vlastní cestou podpultového očkování. Nakonec magistrát řekl nám starostům jasně – do března nic nedělejte.

My máme teď proočkované všechny domovy pro seniory, LDN, domovy s pečovatelskou službou, a to včetně personálu. Za to patří obrovský dík ÚVN. Nabízíme pomoc s registracemi a seniorům, kteří se nemají jak dostat k lékaři, nabízíme i odvoz. I když nemáme nic dělat, tak teď připravíme ke spuštění očkovací centra a budeme čekat na pokyny, jestli je máme spustit, anebo vše hrnout na praktiky. Ani v tom není dosud jasno. Nepotřebujeme doporučení, ale jasné pokyny. Pardon, ale takhle vážná věc opravdu vyžaduje důkladné plánování a jasné… pokyny. Já vím, že se opakuju, ale tohle není a nemá být soutěž o to, kdo vymyslí nejlepší vlastní systém a… vakcínu, vole, vakcínu chceš? A bony máš?

Komentář starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře na jeho facebookovém profilu.


Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

23. září 2021 v 09:52

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by...

Další články
Nahoru